Czapki futrzane na zimę również dla panów

Choć powszechnie przyjęty stereotyp sprawia, że utarło się, iż to głównie panie noszą czapki futrzane, to rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, gdyż galanteria futrzana równie dobrze pasuje mężczyznom. Aby się o tym przekonać, zachęcamy do odwiedzenia dostępnego w naszym sklepie działu dla panów.

Czapki na zimę dla panów muszą być przede wszystkim ciepłe, aby móc zabezpieczyć głowę przed zimnem, z czego z doskonałym skutkiem wywiązuje się galanteria skórzana. Głównym produktem w tej kategorii jest popularna pilotka, czyli głęboko opadająca na uszy czapka z charakterystyczną przyłbicą ocieplającą czoło.

Fakt, iż czapki futrzane dla mężczyzn zostały zaprojektowane w ten sposób, gwarantuje znakomitą izolację ciepłą, dzięki której głowa jest skutecznie ochroniona od zimnem. Oprócz tego są one elementem doskonale współgrającym z wyglądem mężczyzny, gdyż dodają mu powagi i jednocześnie elegancji. Wśród nakryć na zimę dla panów co prawda trudno znaleźć zarezerwowane dla kobiet czapki z lisa, bo o wiele bardziej popularne są produkty z królika czy jenota.

          powrót

Podziel się