O firmie


GalanteriaFutrzana.pl - Futra szyte na miarę oczekiwań
 

Firma Rosomak została założona w 1978 i od tego czasu nieprzerwanie dostarcza Państwu galanterię skórzaną. Zdobyte przez lata pracy doświadczenie pozwala nam zaspokoić wymagania najbardziej wymagających klientów, a uzyskana przez ten czas wiedza gwarantuje najwyższą jakość wykonania oferowanych produktów.

 

Jako że naszą specjalnością jest szycie futer i galanterii futrzanej z naturalnych materiałów, ogromną uwagę przykładamy do ich jakości. Dokładnie selekcjonujemy futra i skrupulatnie wybieramy te najlepsze, które z reguły pochodzą z krajów skandynawskich i Kanady. Łącząc najwyższej jakości materiały z wieloletnim doświadczeniem, rozległą wiedzą i specjalistyczną technologią, jaką dysponujemy, możemy zagwarantować jedyne w swoim rodzaju czapki na zimę i wyjątkową galanterię skórzaną.

Galanteria futrzana to nasza pasja, dlatego z zainteresowaniem śledzimy wszelkie zmiany i nowe trendy pojawiające się w modzie. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować jeszcze lepsze produkty, które dostosowane są do aktualnych upodobań i wymagań klientów. Naszą siła jest uniwersalność, pozwalająca na stworzenie szerokiej gamy produktów o różnych krojach i wzorach, począwszy od ekstrawaganckich, skończywszy na tradycyjnych. Pewne jest natomiast to, że każdy, kogo interesują czapki na zimę lub galanteria skórzana, z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie.

 
Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do grona naszych wiernych klientów. 
Podziel się